نقش فضای فروش در معاملات رو در رو

ارتباط رو در رو با مخاطبین (Direct Business Communication) از مهم ترین ابزارهای بازاریابی، برای رسیدن به توسعه فروش، در جهان امروز است.

تاثیر گذاری موفق، در این ارتباط رودرو، از مسیرهای گوناگونی می گذرد. یکی از این مسیرها به کارگیری موثر "طراحی فضا" است. تولید کنندگان و فروشندگان محصولات گوناگون، همچنین مدیران سازمان ها،  تجربه های موفق و پر شماری از تاثیر گذاریِ فضایِ ارائه، در فروش محصولشان داشته اند. این فضاها می توانند فروشگاهها، شوروم ها، غرفه های فروش محصولات در سوپر مارکت ها، استندهای نمایش محصولات - که معمولا به طور اختصاصی برای برندهای طراحی و تولید می شوند، برند شاپ ها، ساختمانهای اداری متعلق به یک برند، فضاهای اختصاصی دفاتر کار در سازمان ها و کارخانه ها، و یا نمایشگاههای تجاری باشند. کارآیی و گیرایی در طراحی، دو شاخص مهم در دکوراسیون یک فضای تجاری یا اداری محسوب می شوند. عناصری مانند رنگ، متریال و بافت های گوناگون در شکل گیری طرح یک فضای داخلی نقش مهمی را ایفا می کنند. به علاوه، طراحی تک تک اشیاء و نحوه قرار گیری آنها در کنار هم تاثیر زیادی در کارآمدی و سودمندی آنها دارد. مجموع این عوامل موجب می شوند تا یک فضای داخلی احساسات گوناگون را به مخاطب خود القا کند و بر تصمیم های تجاری موثر باشد.

مهارت در کنترل و به کار گیری این اِلِمان ها میتواند کار یک طراح مجرب و خلاق را برجسته سازد و آن را به چشم مخاطب دلپذیر گرداند.

اهمیت دکوراسیون یک فضای کار آمد در جذب مخاطب و توسعه فروش تا جایی است تمامی بنگاههای اقتصادی، در تقویم برنامه ریزیِ بازاریابی خود، بودجه قابل توجهی را برای طراحی و دکوراسیون اختصاصی فضای تجاری یا اداری و همچنین حضور در نمایشگاهها و رویدادهای تخصصی در نظر میگیرند.

در طول سالها تجربه، همگام با رشد و پیشرفت کشور، شرکت بَرسا نیز به توسعه ظرفیت و زیرساخت های خود پرداخته است. این امر موجب شده تا این شرکت در ارائه خدمات با کیفیت، در حد استاندارهای به روز جهان، موفق باشد. مشتریان بَرسا عمدتا از شرکت های تراز اول خصوصی و دولتی، ایرانی و غیر ایرانی، در داخل و خارج از کشور تشکیل شده اند که کیفیت سرلوحه کار آنهاست.

زمینه های تخصصی

شرکت بَرسا، به صورت تخصصی، در زمینه طراحی و دکوراسیون فضاهای تجاری و اداری، شامل: دکوراسیون و برندینگ فروشگاهی، طراحی و تولید استندهای نمایش محصول، دکوراسیون اداری، و غرفه سازی نمایشگاهی فعال است.

 با محور قرار دادن تخصص، تلاش برای یادگیری، توسعه دانش فنی، تکیه بر صداقت حرفه ای و پشتکار، این شرکت، تیمی پیشرو و خلاق را بوجود آورده است. به طوری که هم اکنون تیم با تجربه بَرسا با به کار گیری ظرفیت و زیرساخت های خود، راه حل های موثری را در این حرفه، با موفقیت، ارائه می نماید.

علیرضا جهان پناه - رئیس هیئت مدیره

TOP