خدمات

خدمات

برندسازی تجاری و اداری

طراحی و دکوراسیون فروشگاهی ویترین و استندهای نمایش محصول

غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی خودساز . سیستم پیش ساخته سیستم ترکیبی

همه پروژها با یک گفت وگو آغاز می شوند ...

بیش از بیست سال حضور حرفه ای در ارایه خدمات نمایشگاهی بیش از شصت نفر پرسنل کارآزموده و توانا در دفتر و کارخانه انجام بیش از سیصد پروژه در سال
فعالیت های ما در دو شاخه اصلی زیر متمرکز شده است:
طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی: غرفه های خودساز، پیش ساخته، ترکیبی، مدولار ماکسیما، مدولار اوکتانورم، پاویون های ملی و ... برَند سازی تجاری و اداری: طراحی و تولید استند نمایش محصول، برند سازی تجاری و فروشگاهی؛ برند سازی اداری، طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون.

برند ینگ

فضاهای تجاری و اداری . ویترین و استندهای نمایش محصول

https://www.instagram.com/barsadesign_brandworks

اخبار

جزئیات

تولید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

TOP