غرفه سازی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

IRAN CONFAIR 2023


غرفه سازی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان– ۱۴۰۲

کارخانه جات آجرنماچین با کسب تجربه ۲۵ ساله خود در تولید انواع محصولات آجری توانستهنیاز مصرف کنندگاه در این صنعت را برآورده  و با ارائه محصولات با کیفیت نام خود را در این صنعت درخشان نماید.کارخانه آجرنماچین توانسته با راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک ضرفیت تولید تا ۳.۰۰۰.۰۰۰ را در بر بگیرد که به نوبه خود قابل تحسین است.

شرکت پیشگامان معمارى آریا  (PMA)   از سال ۱۳۸۷ شروع به کار کرده و در تولید اسلب‌های پرسلانی فول‌بادی سهیم عضیمی در بازار ایران و کشور های خارجی را به خود اختصاص داده است. تمامی محصولات شرکت از تست های گوگانی کیفیتی عبور و با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و مجهز ترین دستگاه ها تولید می شوند. 

پیشگامان معماری آریا  با اعتقاد به سرمایه‌گذارى در نیروى انسانى، تیم فروش شرکت متشکل از مهندسین عمران در مقاطع کارشناسى و کارشناسی ارشد داراى تجربه اجرایى بوده و در دوره‌هاى مختلف آموزش دیده‌اند. این تیم جوان و پرانرژى و با تجربه توسط واحدهاى پشتیبانى فروش، آموزش، تحقیقات، پشتیبانى فنى، RMD و باشگاه مشتریان حمایت می‌گردند.

شرکت غرفه سازی برسا  همواره در تلاش بوده تا  در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی و طراحی دکوراسیون  بهترین پروژه ها را به اتمام برساند  و به نامی آشنا در این صنعت تبدیل شود که با  توکل بر خدا  تیم مدیریتی قوی توانسته این امر را میسر سازد.
برسا دارای کادری مجرب در زمینه طراحی و ساخت و اجراء بالاترین کیفیت را در کوتاه ترین زمان به مشتریان خود ارائه میدهد.

کادر مجرب شرکت برسا توانستند غرفه  شرکت آجرنماچین  و (PMA) را در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۲ در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری بود را به نحو احسن به  اتمام برساند.
ابعاد غرفه های ذکر شده : پیشگامان معماری آریا، ۲۰۱ مترمربع (ایران) / آجر نماچین، ۶۹۴ مترمربع (ایران)