ﺑﯿﺴﺖ و ﺷﺸﻤﯿﻦ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﮐﺎﺷﯽ، ﺳﺮاﻣﯿﮏ و ﭼﯿﻨﯽ ﺑﻬﺪاﺷﺘﯽ – IRAN CERAFAIR 2019

by / سه شنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ / Published in
نقشه موجود نیست

تاریخ / زمان
Date(s) - ۰۸/۰۴/۱۳۹۸ - ۱۱/۰۴/۱۳۹۸
هر روزه

دسته بندی ها هیچ دسته بندی هانمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی Cera Fair تهران

 

نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران رویدادی تخصصی و معتبر در حوزه کاشی و سرامیک می باشد که هر ساله با حضور فعالان این صنعت برگزار می گردد. در سال ۹۸ بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه از تاریخ ۸ تا ۱۱ تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

این نمایشگاه با نام “CERAFAIR” یکی از سه نمایشگاه بزرگ و معتبر این حوزه در منطقه می باشد که با بیش از ۲۰ سال سابقه، شرکت های معتبر داخلی و خارجی را دور هم جمع می کند.

در دوره های قبلی نمایندگان مختلفی از ایران و کشورهایی نظیر ایتالیا، آلمان، هلند، اسپانیا، بلغارستان، جمهوری چک، چین و کره جنوبی در این رویداد بزرگ صنعت ساختمان شرکت کردند. در این نمایشگاه، جدیدترین تولیدات، تجهیزات و صنایع مرتبط به این صنعت ارائه می شود و همچنین نشست های تخصصی و کارگاه علمی با حضور استادان، کارشناسان و صنعتگران حوزه کاشی و سرامیک و حضور چند هیئت اقتصادی و بازرگانی از کشورهای منطقه خاورمیانه برگزار خواهد شد.


غرفه ساز نمایشگاه کاشی و سرامیک

تیم غرفه سازی برسا با سابقه درخشان در غرفه سازی برای شرکت های نامدار در صنعت کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی آماده ارائه خدمات اهم از  غرفه های خودساز نئوپان – چوب – MDF و غرفه های مدولار با مصالح ماکسیما و اکتانورم در این نمایشگاه می باشد.


مکان رویداد: نمایشگاه بین المللی تهران


Alavnd Tile | CeraFair 2015

 

Abadis Tile | CeraFair 2015

 

Saba Stone | CeraFair 2017

 

Abadis Tile | Iran ConFair 2018


 

TOP