یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته – DOWINTECH 2019

by / دوشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ / Published in
نقشه موجود نیست

تاریخ / زمان
Date(s) - ۱۸/۰۴/۱۳۹۸ - ۲۱/۰۴/۱۳۹۸
هر روزه

دسته بندی ها هیچ دسته بندی هاغرفه سازی در نمایشگاه در و پنجره ۹۸

Do-Win Tech 2019


نمایشگاه در و پنجره  (Do-Win Tech) از ۱۸ الی ۲۱ تیر ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود. این نمایشگاه رویدادی بین المللی در صنایع ساختمانی، معماری و طراحی ساختمان در ایران است. محصولاتی نظیر در و پنجره های تزیینی دست ساز، درهای کشویی، لولایی، جمع شو، و گردان و مکانیزم های مربوطه، پنل های کامپوزیت چوب-پلیمر، انواع مختلف چهارچوب ها و ورودی ها، ماشین آلات و ابزار و خط تولید در و پنجره، سیستم های ریخته گری، آجرهای حرارتی و پوشش پودری این صنعت، در این رویداد به نمایش در می آیند.

در سال های اخیر صنعت در و پنجره سازی در ایران از ساختار سنتی خود خارج شد تا با رویکردی مدرن بتواند تولیدات خود را به روز کند. در عین حال، واردات در و پنجره به بالاترین نرخ در مقایسه با سایر صنایع مربوط به ساختمان سازی رسید. این صنعت سود آور باعث پیش قدم شدن شرکت های بین المللی در مسیر تجارت با ایران است.

تیم غرفه سازی برسا از سال های گذشته در این نمایشگاه با ساخت غرفه هایی از ایران، ترکیه و اروپا حضور داشته است و امسال نیز، مجهز و آماده، مشتاق ارائه خدمات غرفه سازی اهم از غرفه های خودساز نئوپان – چوب – MDF و غرفه های مدولار با مصالح ماکسیما و اکتانورم در این نمایشگاه می باشد.


مکان رویداد: نمایشگاه بین المللی تهران


نمایشگاه در و پنجره 98_do-win tech 2019

نمایشگاه در و پنجره ۹۸_do-win tech 2019


 

FARBOD | DO-WIN TECH 2016 | 515 m2

FARBOD | DO-WIN TECH 2016 | 515 m2

 

Peyman Aluminum | DO-WIN TECH 2016

Peyman Aluminum | DO-WIN TECH 2016


 

TOP UA-143756211-1