نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران | Tehran Intl. Industry Fair 2019

by / دوشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ / Published in
نوزدهمین نمایشگاه صنعت تهران
Map Unavailable

تاریخ / زمان
Date(s) - ۱۸/۰۷/۱۳۹۸ - ۲۱/۰۷/۱۳۹۸
هر روزه

دسته بندی ها هیچ دسته بندی هانمایشگاه بین المللی صنعت تهران

فرصتی برای حضور و خودنمایی


نوزدهمین نمایشگاه صنعت تهران

IInEx 2019 | 10-13 October


نمایشگاه بین المللی صنعت تهران – Tehran Int’l Industry Exhibition – یکی از وسیع ترین و گسترده ترین رویداد های صنعتی و بازرگانی کشور است که هر سال در مهر ماه برگزار می شود.

این نمایشگاه که از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی ها ی صنعتگران کشور فعالیت خود را آغاز کرد، مسیری است که صنایع داخلی را به سمت بازارهای گسترده تر راهنمایی می کند و فرصتی ست برای صنعتگران خلاق، برای معرفی آخرین دستاوردهای خود به بازارهای بین المللی و همچنین شناخت صنایع کشورهایی که در این نمایشگاه حضور می یابند.

طراحی و ساخت غرفه ی خلاق و کارآمد به ایجاد فضایی جذاب و مناسب برای معرفی هر یک از شرکت ها کمک می کند و شاخص مهمی برای حضور شایسته مدیران و صاحبان صنایع در نمایشگاه است. برای به وجود آمدن چنین فضایی، همراهی یک شرکت غرفه ساز کارکشته و آشنا به مسائل نمایشگاه اهمیت ویژه ای دارد و می تواند رویارویی با بسیاری از چالش های حضور در یک نمایشگاه صنعتی را آسان تر کند. دقت در انتخاب یک غرفه ساز حرفه ای نه تنها حضور موفق شرکت ها را در نمایشگاه تضمین می کند بلکه اثر بخشی آن موجب رضایتمندی مدیران از سرمایه گذاری برای حضور در نمایشگاه می شود.


 

مکان رویداد: نمایشگاه بین المللی تهران

 


 

TOP UA-143756211-1