Savar02

گزارش نمایشگاههای شیرینی و شکلات تهران و صنعت اسب


چهاردهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات / محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران / ۲۳ الی ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

نمایشگاه شیرینی و شکلات امسال با تعداد بیشتری شرکت کننده ایرانی و خارجی و با کیفیت بالای غرفه سازی نسبت به سال گذشته اهمیت ویژه ای برای صاحبان این صنعت داشته است اما آنچنان که باید در روزهای اول افتتاح نمایشگاه از استقبال بازدید کنندگان برخوردار نبوده است و احتمالا دلیل آن گشایش نمایشگاه در روزهای میانی هفته است که موجب کاهش اقبال عمومی است.
شرکت بَرسا در نمایشگاه امسال با ساخت غرفه سوهان ساعدی نیا و شکلات مرداس به مساحت ۱۸۴ متر مربع حضور دارد. غرفه ای پر کار با طرحی زیبا و کاربردی در دو طبقه که با ویترین ها و فضاهای مناسب برای نمایش محصولات توانسته است به نظم دهی و مرتب سازی محصولات متنوع این شرکت ها کمک نماید. همچنین طرح ویژه غرفه و استفاده بهینه از مساحت غرفه برای تقسیم بندی فضا جهت مقاصد گوناگون از نکات مثبت این غرفه به حساب می آید.نمایشگاه صنعت اسب / برج میلاد تهران / ۱۸ تا ۲۱ شهریور ۹۴

سومین نمایشگاه صنعت اسب که هر سال در محوطه مرکز همایش های برج میلاد برپا می شود امسال نیز با حضور صاحبان این صنعت برگزار شد. در این نمایشگاه سازه های چادری شرکت سهلان فضای لازم جهت ساخت غرفه ها را فراهم کرده بود و شرکت بَرسا با ساخت غرفه فدراسیون سوارکاری در این نمایشگاه شرکت کرد.

در این نمایشگاه انواع لوازم و پوشش سوارکاری، معرفی نژادهای گوناگون اسب، سوارکاری و بازی های سنتی ایرانی، لوازم و ماشین های خدمات رسانی در مسابقات اسب دوانی و سوارکاری و همچنین خودروها و ورزش های بیابانی معرفی شدند و به نمایش در آمدند.