[068]IranAgrofood2015_WEWALKA,32m

گزارش غرفه سازی در نمایشگاه صنایع غذایی ۲۰۱۵ – ۹۴ و نمایشگاه خدمات پس از فروش ۲۰۱۵ – ۹۴


غرفه سازی در نمایشگاه اگرو فود ۲۰۱۵


نمایشگاه اگروفود امسال در پنجم خرداد ماه۹۴ در حالی افتتاح می شود که شرکت برسا با طراحی و ساخت ۷ غرفه حضور پررنگ و نسبتا موفقی در آن داشت.
شرکت های سر شناسی مانند صنایع شیر ایران با محصولات پگاه، افتخار گلستان با محصولات نسیم و سالموک، پیشگامان پخش صدیق با سرمایه اروپایی و وارد کننده مواد اولیه خوراکی، خشکبار حاج کاظمیان (AHT) تولید کننده و صادر کننده خشکبارو همچنین شرکت های دراژه، ویوالکا و سمیه.

***

همزمان با نمایشگاه آگروفود غرفه شرکت سروش گلد ایران ( خدمات بعد از فروش LG ) در مصلی تهران به مساحت ۴۴۰ متر مربع توسط تیم قوی برسا طراحی و ساخته شد. نمایشگاه خدمات بعد از فروش پس از نزدیک به ۴۰ روز تاخیر از برنامه اولیه با حضور مشارکت کنندگانی از صنف های : لوازم خانگی ، کامپیوتر، صوتی و تصویری، تلفن های همراه و دیگر اصناف مرتبط برگزار شده است.


pegah01

pegah02

طراحی غرفه شرکت صنایع شیر ایران با توجه به تعدد موضوعات مورد نظر مشتری برای ارایه در نمایشگاه تقریبا سخت ترین کار برسا از نظر برنامه ریزی و فضابندی داخلی بود. طرح پر تحرک این غرفه بستر لازم برای ارایه کامل موضوعات مورد نظر مشتری را فراهم می ساخت.


 

Nasim

salmouk

salmouk02

شرکت افتخار گلستان یکی از مشتریان جدید برسا در این نمایشگاه بود که غرفه آن مانند پگاه در دو قسمت قرار داشت. ویژگی این طرح اجرای سقف زیبای مثلثی شکل بود که مانند پادیاوهای اصیل ایرانی وسط آن حفره بزرگ دایره ای شکل قرار داشت که جذابیت ویژه ای را ایجاد می کرد. همچنین ساختار بزرگ و مرتفع این دو غرفه مجموعه ای عظیم و مقتدر را شکل داده است.


pishgaman

شرکت پیشگامان پخش صدیق یکی از مشتریان بسیار قدیمی برسا می باشد که همواره خواسته اصلی شان کیفیت و ظرافت در اجرا و سادگی و خلاقیت در طراحی می باشد. این غرفه نسبتا کوچک با مسحت ۳۰ متر، دو برَند دانمارکی Hansen و Lactoprot را ارائه می نماید. مانند هر سال غرفه ای ظریف و شاداب نتیجه همکاری برسا و مشتری عزیزمان بود.


AHT01

AHT02

غرفه خشکبار AHT ( حاج کاظمیان) که در سالهای گذشته آن را با ایده اصلی لوکس بودن، پرطمطراق و با دیواره های بسته و سفید رنگ شبیه غرفه های ورساچه طراحی کرده و می ساختیم، امسال با رویکردی کردی متفاوت غرفه ای باز را با رنگ سیاه به تیم طراحی برسا سفارش داد. موفقیت بسیار درخشان این غرفه بدون شک یکی از افتخارات برسا خواهد بود. کیفیت بسیار عالی ساخت و اجرا ، رنگ آمیزی فوق العاده اکریلیک و استفاده به جا از کاغذ دیواری طلایی بسیار لوکس ونورپردازی حرفه ای، ویژگی های کلیدی این غرفه می باشد .


derajeh
بکار بردن این همه جزئیات در طراحی غرفه داراژه اگر چه کار برسا را بسیار سخت و پیچیده کرده بود، درخواست و نیاز اصلی مشتری برای ارائه هویت موفق برند این شرکت بود. نور پردازی بسیار مدرن و جذاب ، سقف های وسیع و متنوع با دهانه های بزرگ ، استفاده از قدرت رنگ سفید و ترکیب آن با قرمز، جانمایی هوشمندانه اجزا و گرافیک زیبای پوسترها و لوگوی شرکت از شاخصه های اصلی این زرح موفق می باشد.


wewalka

Wewalka – برند اتریشی تولید کننده خمیر آماده برای اولین بار است که در نمایشگاه آگروفود شرکت می کند . غرفه ای ساده و با کارآیی بالا و گرافیک جذاب که در فضای باز ساخته شده است. برسا هیچگاه در ساختار غرفه های فضای باز از مصالحی چون سازه های فلزی رایج ( اسپیس فریم) استفاده نمی کند. این سازه ها علاوه بر زیبا نبودن محدودیت های زیادی را در طراحی بوجود می آورند. استحکام استراکچر و مقاومت در مقابل باد های شدید و جلوگیری از آسیب باران به این غرفه ها نیازمند روشهای هوشمندانه مهندسی است که متسفانه فقط معدودی از غرفه سازان آن را بکار می گیرند.
با وجود کوچکی غرفه ، فضای بزرگ و قابل دسترسی در پیشخوان در نظر گرفته شده است که سمپلینگ محصول در آن انجام می گیرد. ویترین های غرفه محصولات عرضه شده را به خوبی نمایش می دهند و جذابیت زیادی برای بازدید کنندگان ایجاد کرده می کنند.


somayeh

غرفه شرکت فرآورده های غذایی سمیه دارای ابعاد خاصی برای طراحی بود. عمق ۴ متر ی غرفه و خواست مشتری برای ایجاد طبقه دوم محدودیت های فضا سازی را بیشتر می کرد. اما طرح خلاق و پر تحرک آن و توجه ویژه مشاور تبلیغات سمیه به قدرت برندینگ و طراحی گرافیک موفق که طرح معماری را کامل تر نمود. استفاده جسورانه از ارتفاع وپشتیبانی نورهای مخفی در ارتفاع ، اقتدار ویژه ای به این طرح داده است.


***

After Sales Services 2015

غرفه سازی در نمایشگاه خدمات پس از فروش ۱۳۹۴


LG

lg2

غرفه گلد ایران در مصلا برای تیم برسا سمبلی است از موفقیت یک کار تیمی منسجم و حساب شده. مانند همه غرفه های موفق دریافت بریف دقیق از مشتری و تسلط آن به جزئیات طرح ارائه شده، یکی از کلیدی ترین دلایل رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. تصمیم های اصولی و واقع بینانه، نقشه های اجرایی دقیق، ساخت دقیق اجزائ غرفه و تسلط بر روشهای نصب، برنامه ریزی ساعت به ساعت و هماهنگی و همدلی تیم را به بهترین نتیجه ممکن می رساند.