pkh02

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی


پانزدهمین نمایشگاه بین اللمللی لوازم خانگی از ششم تا نهم آذر ماه در حال برگزاری است در این نمایشگاه تعداد ۲۳۳ شرکت داخلی و تعداد ۱۰۷ شرکت خارجی از ۶ کشور جهان شامل : آلمان، ایتالیا، ترکیه، جمهوری چک، چین و فرانسه در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۳۵,۶۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید وسایل گاز سوز ، سرمایش و گرمایش ، لوازم برقی منازل ، انواع ظروف ، وسایل صوتی و تصویری و لوازم آشپزخانه فعالیت داشته و آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند
شرکت برسا با توجه به تجربه طراحی و اجرای غرفه شرکت پارس خزر در سال قبل، امسال نیز با اعتماد مدیران این شرکت به تیم برسا مجری طراحی و ساخت غرفه آن شرکت محترم در سالن ۳۸ به متراژ تقریبی ۳۰۰ مترمربع شد.
ترکیب نظرات مدیران این مجموعه با تخصص و تجربه تیم برسا یکی از زیباترین غرفه های پانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی را در سال ۹۴ رقم زد. استفاده صحیح و هوشمندانه از ترکیب متریال های مختلف مانند چوب، پروفیل و شیشه جذابیت خاصی را در طرح غرفه ایجاد کرد همچنین اجرای به موقع و با کیفیت پروژه با توجه به محدودیت زمانی به وجود آمده در مجموع رضایت مدیران شرکت پارس خزر را به دنبال داشت.


شرکت برسا همچنین طراحی و اجرای غرفه شرکت لورچ به متراژ تقریبی ۲۵۰ متر مربع واقع در سالن ۳۸ را انجام داده است. طراحی زیبا، جذاب و ساده تیم آتلیه شرکت برسا با اجرای دقیق و تمیز و هماهنگ تیم اجرای شرکت برسا با در نظر داشتن محدودیت زمان ساخت و ساز استثنایی این نمایشگاه ، پدید آورنده حضوری درخشان ،در پانزدهمین سال پی در پی ، برای شرکت لورچ بوده است.