[088]Iranconfair2015_SabaStone,124m2

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان


IRAN CONFAIR 2017


بزرگترین و داغترین بازار نمایشگاهی سال کشور هجدهم مرداد در داغ ترین روزهای تابستان افتتاح گردید. نمایشگاهی که مجموعه مساحت غرفه های آن در فضای باز و سرپوشیده بیش از ۵۰ هزار متر مربع می باشد.

با توجه به وسعت شرکت کنندگان در این نمایشگاه علاوه بر سالن ها، در فضای باز نمایشگاه نیز تعداد قابل توجهی شرکت کننده دیده می شود که تقریبا جایی برای سوزن انداختن در سایت زیبای نمایشگاه بین المللی تهران باقی نمی گذارد.

شرکت بَرسا امسال با ساخت چهار غرفه با این نمایشگاه همراه بود.

غرفه شرکت سبا سنگ با ۱۲۳.۵مساحت در سالن ۳۸ یکی از موفق ترین پروژه ها در طول مدت همکاری برسا با این شرکت می باشد. با توجه به تنوع فضا سازی غرفه و آشنایی عمیق تر تیم طراحی با اهداف و نیازهای مشتری غرفه امسال بسیار بزرگتر از مساحت آن به چشم می آمد. نمونه های بسیار زیبای تولیدات شرکت سبا سنگ در زیباتر شدن ساختار غرفه بسیار موثر بود.


sabasang01

sabasang02

sabasang03


دکور های زنده بخش تاثیر گذاری از نمایش محصولات سبا سنگ بود.

شرکت کناف که در تولید محصولات ساختمانی مدرن بسیار معروف و خوشنام می باشد با مالکیت صد در صد آلمانی یکی از تولید کنندگان موفق کشورمان می باشد.

غرفه شرکت کناف علاوه بر زیبایی و کار آمد بودن بسیار با کیفیت اجرا گردید . همراهی مشتری با تیم برسا در تمامی مراحل طراحی و اجرا یکی از مولفه های اصلی موفقیت فوق العاده این غرفه بوده است.طرح و اجرای غرفه کناف در نمایش محصولات و نوع کار این شرکت در تولید مصالح ساختمانی سبک بسیار موفق بود.

شرکت سنی پلاست تولید کننده لوازم بهداشتی با پایه پلیمری می باشد. با توجه به تنوع بسیار زیاد تولیدات سنی پلاستیک خواستار فضایی بودکه بتواند در مساحت محدود، محصولات زیادی را به نمایش گذارد. و در عین حال فضایی مستقل و آرام برای جلسات و مذاکرات داشته باشد. و با توجه به مساحت محدود، طرح و اجرای غرفهء دو طبقه تنها راه حل مناسب به نظر می رسید. گرافیک بزرگ پیشانی المان بسیار موثری در موفقیت این غرفه بوده است و این غرفه در یک سالن پر ازدحام و با شرکت کنندگان مقتدر، کاملا شاخص بوده است.شرکت افق فردای پاسارگاد تولید کننده نسل جدید بلوک های سیمانی به خصوصیات اصلی وزن کم و عایق حرارتی می باشد. استفاده از لوگوی این شرکت در دیزاین فضای غرفه بازتابی از فعالیت اصلی آن که تولید بلوک های سیمانی است را ایجاد کرد.


ofogh01