65765675780980

هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره


هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته از تاریخ ۲ الی ۵ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاهای تهران برگزار گردید . این نمایشگاه، با حضور شرکتها و مؤسسات داخلی و خارجی که در زمینه تولید ،‌ بازرگانی و خدمات مرتبط با این گروه کالایی فعالیت دارند گامی بلند و محکم در جهت ارائه نوآوریها و تولیدات مدرن این رشته از صنعت محسوب می شود و معمولا مورد استقبال شرکت های ساختمانی شرکت های انبوه ساز تعاونیهای مسکن ، مجتمع های مسکونی و تجاری ،‌ هتلها و نیز عموم مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی این محصولات قرار می گیرد.
به جرأت میتوان اذعان نمود که صنعت تولید در و پنجره در سالیان اخیر پیشرفتهای چشمگیر و حیرت انگیزی داشته است به گونه ای که امروزه از محدوده یک صنعت کارگاهی صرف خارج شده و با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و سیستمهای نرم افزاری و اتوماسیون صنعتی،‌ به عنوان کالایی که محصول علم و فناوری است در اختیار مصرف کنندگان قرارمی گیرد. خوشبختانه ورود تکنولوژی ساخت و تجهیز در و پنجره به کشور موجب شده که روند بهبود کیفی تولیدات داخلی نیز شتاب بیشتری بگیرد واز قابلیت رقابت با محصولات خارجی در سطح بسیار خوبی برخوردار باشند و درواقع زمینه و شرایط حضور اینگونه تولیدات در کنار نمونه های خارجی در یک مکان و تحت عنوان یک نمایشگاه کاملاً تخصصی فراهم شده است . هم اینک با توجه به گستردگی حوزه تولید در و پنجره در دنیا، در بیشتر کشورها شاهد برپایی نمایشگاه های تخصصی برای این محصولات هستیم به عبارت بهتر،‌ صنعت تولید در وپنجره و تجهیزات وابسته آنقدر ارتقاء و پیشرفت داشته که انگیزه کافی جهت برپایی نمایشگاه های تخصصی مستقل برای آن وجود دارد.
برسا در این نمایشگاه طراح و مجری ساخت غرفه شرکتهای فربد با متراژ ۳۵۴ متر مربع ، کاله با متراژ ۷۹.۵ مترمربع ،آلومینیوم پیمان با متراژ ۹۹ متر مربع و هونام ابزار نوین با متراژ ۱۱۷ متر مربع بوده است .
تجربه همکاری موفق شرکت فربد با شرکت برسا در نمایشگاه سال قبل و ایجاد اعتماد در صاحبان این مجموعه به تیم برسا، زمینه ساز همکاری مجدد این دو مجموعه در نمایشگاه در و پنجره ۹۴ شد تا یکبار دیگر تیم حرفه ایی برسا بتواند برای دومین سال متوالی با ارائه طرحی زیبا و متفاوت و همچنین اجرایی با کیفیت و به موقع ،نقش بسزایی در حضور چشمگیر این شرکت در نمایشگاه در و پنجره ایفا کند.
شرکت نوید تجارت ارسام عضو گروه بین المللی KALE میباشد که محصولات و خدمات پس از فروش را در زمینه توزیع سیستمهای در و پنجره UPVC ،آلومینیومی و ملزومات آن را در ایران به عهده دارد. ظرافت و دقت در طراحی ، مطابقت طرح و اجرا و تحویل به موقع از فاکتورهای مهم برای صاحبان این شرکت است، که تیم برسا توانسته با تامین آنها،افتخار همکاری چندین ساله با این شرکت را حفظ نماید.
برسا ،امسال اولین همکاری موفق خود را با شرکت آلومینیوم پیمان تجربه کرد. مجتمع صنعتی پیمان تولید کننده پروفیل های آلومینیومی و پوشش دهی آن (آندایز ،رنگ پودری و طرح چوب) است. تیم آتلیه برسا در طراحی این غرفه ،با در نظر داشتن تنوع زیاد محصولات شرکت پیمان، سعی در به وجود آوردن فضای فروشگاهی-نمایشگاهی (show room) با به کار گیری حداکثر محصولات با تنوع رنگی، تلاش در جهت ایجاد ارتباط راحت بازدیدکننده با فضای داخلی برای سهولت مشاهده محصولات داشته است . طرحی زیبا همراه با اجرایی دقیق و تمیز ، موجبات درخشش خاص غرفه پیمان در سالن میلاد را فراهم کرده بود.


 

65765675780980

4323434

213424567

7887987876

22132443564

45346667678798