LG | IRAN HVAC & R 2015 | 130m2

غرفه سازی در نمایشگاههای تاسیسات و معدن – مهر ماه ۱۳۹۴


غرفه سازی در نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی ۱۳۹۴

IRAN HVAC & R 2015


نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران & R IRAN HVAC سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد. این نمایشگاه طی سیزده سال گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و امسال با حضور ۴۱۹ شرکت ایرانی و ۲۰۴ شرکت خارجی از ۳۰ کشور جهان شامل : آلمان،آمریکا، اتریش، اسپانیا، اسلونی، اکراین، امارات، انگلستان، ایرلند، ایتالیا، برزیل ، بلژیک، تایلند، تایوان، ترکیه، چین، سوئیس، سوئد، فرانسه، ژاپن ، دانمارک، فنلاند، کره جنوبی، کویت، مالزی، مجارستان، مکزیک،¬ هلند، هند و یونان در فضایی به وسعت ۴۸.۰۰۰ متر مربع برگزار شد ، که در زمینه تولید انواع چیلر، برج خنک کننده، دیگ آبگرم و بخار، لوله و اتصالات،شیرآلات صنعتی، سیستم های کنترل BMS ، الکترو موتور، آبگرمکن های خورشیدی و تصفیه آب و هوا آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.
چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ ۲۵ مهرماه سال ۱۳۹۴ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار نمود و فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم آمدند .
شرکت برسا در این نمایشگاه با ساخت غرفه شرکت گلدایران ) LG ( با متراژ ۱۳۰ متر مربع در فضای باز سالن ۳۵ ، توانست بار دیگر توانایی و قدرت بالا در طراحی و اجرای چشمگیر و دقیق تیم حرفه ایی خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهد .
گلدیران نماینده رسمی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، موبایل، نمایشگرهای تجاری و صنعتی، سیستم‏ها و محصولات تهویه خانگی و صنعتی، سیستم‏ها و محصولات تولید برق خورشیدی و محصولات روشنایی LED شرکت LG در ایران میباشد.
در این نمایشگاه شرکت تهویه گلدایران که از سال ۱۳۸۱ تأسیس و واردات و ارائه خدمات سیستمهای تهویه مطبوع از شرکت ال‏جی را به صورت انحصاری در ایران عهده دار میباشد ، به معرفی و نمایش محصول پرداخت .
شرکت سپاهان گاز یکی از شرکت های تولیده کننده های ایرانی است که علاوه بر تولید بخاری های گازی، تولید رادیاتور را نیز در دستور کار خود دارد، مدیران این مجموعه پس از چندین سال دوری، امسال تصمیم بر حضور در نمایشگاه تاسیسات گرفتند نمایشگاه تاسیسات از جهت توسعه بازار این شرکت در بخش تولید رادیاتور از اهمیت بسزایی برای مجموعه سپاهان گاز برخوردار است به همین خاطر مدیران مجموعه حساسیت زیادی بر روی موضوع طراحی و اجرای غرفه داشتند. لذا شرکت برسا با توجه به دیدگاه و حساسیت های خاص مشتری، توانست علاوه بر ارائه طرحی متناسب با دیدگاه مدیران این شرکت ، در مرحله تولید و اجرای غرفه نیز با ارائه کیفیت مناسب و به سزا رضایت مدیران مجموعه را به دست آورد.غرفه سازی در نمایشگاه صنعت معدن ۱۳۹۴

IRAN CONMIN 2015


صبح روز شنبه ۲۵ مهر ماه ۱۳۹۴، یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان در این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
نمایشگاه بین المللی معادن سنگ، سنگ، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه به عنوان بزرگ ترین رخداد صنعتی/تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت سنگ های تزئینی و معدن سنگ برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
در یازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته تعداد ۹۰ شرکت داخلی و ۱۰۲ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان شامل : آلمان، اسپانیا، اتریش، امارات متحده عربی، ایتالیا، تایوان، ترکیه، چین، هند، مصر و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت ۱۰.۰۰۰ متر مربع حضور دارند .
شرکت برسا در نمایشگاه فوق طراحی و اجرای غرفه شرکت فورتونا، تنها نماینده انحصاری ماشین آلات صنعتی کمپانی سوئدی سندویک در ایران را عهده دار بود.