[099]IranTelecom2015_Delsa,221m2

غرفه سازی در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵


IRAN TELECOM INNOVATION


نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تلکام ۲۰۱۵» که بزرگ ترین نمایشگاه صنایع مخابراتی منطقه خاورمیانه محسوب می شود، که در تاریخ ۴ الی ۷ مهرماه با حضور و مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد . در این نمایشگاه ۲۱۲ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۸۰ شرکت خارجی یا نمایندگی های آنان از ۱۸ کشور جهان، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید کارشناسان و علاقه مندان قرار دادند .
در این نمایشگاه، علاوه بر افزایش تعداد مشارکت کنندگان داخلی، تعداد کشورها و شرکت خارجی نیز در مقایسه با سال گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است.


حضور غرفه سازی برسا در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵


شرکت برسا برای پنجمین سال متوالی غرفه ساز بزرگترین غرفه نمایشگاه ایران تلکام ، غرفه همراه اول با عظمت و متراژ بیش از ۲۵۰۰ متر مربع بوده است . از ویژگی های کار امسال، زمان بسیار محدود برای طرح و اجرای این پروژه می باشد.
آتلیه طراحی برسا با متمرکز کردن ۱۱ نفر از نیروهای مجرب و کارآزموده، و با شناخت نسبتا کاملی از سلیقه مشتری ،در مدت زمان کوتاهی نیازها و اهداف امسال را بصورت طرحهای اولیه سالن همراه اول آماده و با تشکیل جلسات فشرده و پی در پی با کارفرما و انجام اصلاحات مکرر در طرحها و ایده ها، موفق به تهیه طرح نهایی شد. تهیه طرح سه بعدی نهایی و ترسیم نهایی نقشهای فنی اجرایی ،در مدت زمان محدود ۱۰ روز برای پروژه ای با این وسعت و پیچیدگی از رکوردهایی که کمتر تیمی در کشور ما قادر به رسیدن به آن می باشد.
همزمان با تهیه نقشه های اجرایی و موازی با آن عملیات ساخت غرفه در کارخانه برسا آغاز گردید و خوشبختانه موفق شدیم در روز شروع عملیات نصب، بیش از ۹۵% از قطعات غرفه را به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حمل نماییم.
علاوه بر پروژه همراه اول ، برسا سازنده غرفه شرکت دلسا ( نماینده شرکتهای ZYXEL و CISCO ) با متراژ ۲۲۱ متر مربع در سالن ۱۰-۱۱ بوده است که یکی از زیباترین و شکیل ترین غرفه های نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵میباشد. همزمانی اجرای این پروژه با کیفیت مطلوب با پروژه شرکت همراه اول ، نشان از توانایی بالای برسا در مراحل ایده پردازی تا تولید و اجرا می باشد.