شرکت برسا,طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی,برندینگ فضاهای تجاری و اداری,ساخت و تولید استند نمایش محصول

غرفه AGT در هفدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات و ماشین آلات چوب


نمایشگاه: IRAN WOODEX 2019

زمان برگزاری: ۱۳ تا ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۷

مکان برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

مشتریان: ای. جی. تی. ۲۲۸ مترمربع (ترکیه)


غرفه سازی برای شرکت AGT در نمایشگاه صنعت چوب – ۹۷

AGT | IRAN WOODEX 2019


برند AGT جایگاهی ویژه ای در صنعت دکوراسیون داخلی ایران دارد. بسیاری از تولید کنندگان مبلمان اداری و خانگی، تولیدات با کیفیت خود را با محصولات این کارخانه معتبر ترکیه ای روانه بازار میکنند. AGT برای دسترسی بهتر مشتریان خود به تولیدات این برند بین المللی، و قیمت مناسب تر فروش محصولات، کارخانه ای را در قزوین راه اندازی می نماید.

غرفهAGT  در نمایشگاه Woodex-2019  با مساحت نزدیک به ۲۵۰ متر در رونق این نمایشگاه بسیار موثر بوده و این اولین حضور مستقیم AGT در نمایشگاه تخصصی برای معرفی کارخانه و محصولات جدید این شرکت در ایران است.

برای سفارش ساخت غرفه AGT در نمایشگاه تقریبا از سه ماه قبل با تیم برسا تماس گرفته شد. این ارتباط برای ما فرصتی بود تا بتوانیم، سرویس حرفه ای و با کیفیت برسا را در اختیار شرکتی که سالهاست مشتری محصولات آن هستیم، قرار دهیم.

طراحی غرفه AGT،  مانند تمام غرفه های بین المللی، توسط طراحان شرکت AGT در ترکیه انجام گرفت. طرح غرفه بر اساس سالیان متمادی تجربه مشارکت موفق درنمایشگاههای بین المللی تهیه شده بود. نقشه های تولید و ساخت غرفه نیز توسط تیم مهندسی برسا در دوره زمانی نزدیک به یک ماه آماده شد و پایه اصلی حفظ اصالت طرح و برنامه ریزی عملیات قرار گرفت. پس از جلسه مشترک با آرشیتکت غرفه در محل شرکت برسا در تهران، شهرک صنعتی صنایع چوب ایران، نقشه های اجرایی تایید شده و مراحل ساخت غرفه در کارخانه برسا شروع شد. علاوه بر موضوع زیبایی و شکوه طرح غرفه، برای کارفرما، کیفیت اجرای غرفه و خصوصا رنگ سیاه مات که در تمام غرفه های AGT در سراسر دنیا استفاده می شود، بسیار با اهمیت بود.

مدیران ارشد AGT ایران با بازدید مکرر از کارخانه برسا، با مراحل غرفه سازی و روش تولید همراه بودند. تمامی اجزاء غرفه با دقت بر اساس نقشه های اجرایی تولید و آماده سازی شده و پس از پالت بندی آماده حمل به نمایشگاه بین المللی تهران شدند. با توجه به کوتاه بودن زمان نصب غرفه های نمایشگاهی در تهران، بسیاری از قطعات در کارخانه کامل شدند تا نصب غرفه با حداکثر سرعت ممکن انجام شود و فرصت کافی برای اجرای دقیق وتحویل به موقع و از همه مهمتر با کیفیت عالی غرفه فراهم آید.

موفقیت دررسیدن به کیفیت عالی در ساخت یک غرفه نمایشگاهی، اجرای دقیق و کامل نقطه نظرهای مشتری، زمان بندی موفق و تحویل به موقع، وظیفه و شغلی است که به آن پایبندیم.

لازم است خاطر نشان کنم موفقیت برسا به دلیل احترام و ارزش نهادن به تخصص، با همراهی یک تیم متحد و منسجم و با تجربه ممکن گشته است.

احترام به مشتری، احترام به حرفه غرفه سازی است و حفظ ارزش و هویت مهندسی برای غرفه سازی، ارج نهادن به تلاش همکاران پر تلاشمان است که بدون اتحاد و همدلی آنها هیچگاه نمی توانستیم موفق باشیم.