غرفه سازی با سیستم پیش ساخته

غرفه سازی پیش ساخته مدولار Modular System Solution

  • سیستم مدولار Maxima-High Tech:

کارایی بسیار بالا از ویژگیهای سیستم مدولار Maxima-High Tech است. این ویژه گی ها، قابلیت ارایه طراحی خلاق در کنار فرآیند کوتاه مدت برپایی غرفه را برای مشارکت مؤثر و اقتصادی غرفه داران در نمایشگاه امکان پذیر می سازد. این سیستم با تنوع بسیار زیاد در قطعات جانبی (accessories) و انعطاف پذیری زیاد برای ایجاد فرم های متنوع پاسخ مناسبی به نیاز مشارکت کنندگان نمایشگاه ها به یک غرفه کارآمد است.

  • سیستم مدولار Shell Scheme:

راه حل سیستم مدولار Shell Scheme امکان اضافه کردن انواع لوازم جانبی به این سیستم را برای شما فراهم کرده است و از این طریق به موفقیت بازاریابی هرچه بیشتر شما در نمایشگاه کمک می کند. کانتر، کابینت، طبقه، قفسه، جعبه نور، پنجره و گرافیک می تواند به سادگی به غرفه اضافه شود. این سیستم به طور موثر جوابگوی اهداف مشارکت کنندگان در دستیابی به یک غرفه برازنده و خلاق و در عین حال کم هزینه است.

آشنایی بیشتر با انواع دیگر سیستم های غرفه سازی می تواند شما را در رسیدن به راه حلی آگاهانه و با صرفه اقتصادی و زمان بندی مناسب یاری کند!

German Pavilion | Iran AgroFood 2018
Maxima Solution

همچنین سیستم ماکسیما می تواند به عنوان زیرساخت غرفه های خودساز - custom design - مورد استفاده قرار بگیرد و در ترکیب خلاق با ساختار اصلی تنوع فوق العاده ای ایجاد کند. این روش موجب صرفه جویی در هزینه ها شده و همینطور امکان استفاده مجدد از مصالح را نیز فراهم می آورد. غرفه سازی بر پایه سیستم ماکسیما به عنوان مصالحی سبک، ارزان و قابل انعطاف با اجرایی دقیق و در ترکیب با امکاناتِ لوکسِ غرفه سازیِ خودساز، گرافیک قوی و چیدمان شیک - در مبلمان و دکوراسیون غرفه - شرایط تجربه ی حضوری منحصر به فرد، موثر، جذاب و با صرفه اقتصادی را در نمایشگاه برای شما فراهم می کند.

Shell Scheme Solution
Kushadasi | Iran Turism 2017,30m2
Maxima Solution
بالا