رتبه بندی غرفه سازی

Classifies Exhibition Services


امروزه ارتباط مستقیم با مخاطبین تجاری یکی از مهمترین روشهای بازاریابی و توسعه بازار است و حضور در نمایشگاههای تجاری یکی از موفق ترین و تاثیر گذارترین این روشهاست.

افزایش تعداد نمایشگاههای تجاری و تمایل روز افزون مدیران شرکت ها به مشارکت در این رویدادهای تخصصی، بر اهمیت آنها به عنوان یک روش توسعه و بازاریابی افزوده است. از این رو، مشارکت فعال در نمایشگاه و غرفه سازی می تواند بخش قابل توجهی از بودجه مارکتینگ شرکت ها را به خود جذب نماید.

بنابراین، تعدد مشارکت در نمایشگاههای مختلف در طول سال موجب گردیده است تا مدیران تمایل داشته باشند ضمن برخورداری از حضوری بی نقص و شایسته در نمایشگاه، با صرف هزینه های منطقی به اهدافشان فکر کنند.

به طوری که، غرفه سازی در نمایشگاههای گوناگون، با توجه به موضوع نمایشگاه، فراگیر بودن و نحوه اثر بخشی آن، همچنین سیاست های بازاریابی/ ارتباطی شرکت ها، می تواند در سطوح مختلفی به انجام رسد.

شرکت برسا، بر مبنای 28 سال تجربه حرفه ای در غرفه سازی برای شرکت های معتبر داخلی و بین المللی، آشنایی و مطالعۀ روش های به روز در غرفه سازی و مشارکت موثر در نمایشگاهها، همچنین، دریافت نظرات مدیران شرکت ها و بررسی باز خورد ایشان از سیاست گذاری ها و نحوه مشارکت آنها در نمایشگاههای تخصصی، با کمک تیم کارکُشته و زیر ساخت های توسعه یافته، محصولات و خدمات با کیفیت خود را به روشی متفاوت ارائه می کند. بدین لحاظ، خدمات نمایشگاهی برسا دیزاین از نظر حجم ارائه خدمات و در نتیجه هزینه و قیمت غرفه، در سه سطح مختلف طبقه بندی می شود:

  • غرفه سازی اقتصادی (به صرفه) – غرفه های کم تراکم
  • غرفه سازی عادی - غرفه های پُر تراکم
  • غرفه سازی ممتاز - غرفه های ویژه

نکات مهمی که در این سطح بندی مورد توجه دقیق قرار گرفته است:

  • سقف بودجه غرفه سازی با توجه به موقعیت کلی، زمان و فراگیر بودن نمایشگاهها متفاوت بوده و سطح بندی خدمات بر اساس این برآیند تنظیم گردیده است.
  • غرفه سازی و خدمات جانبی در هر سه سطح با کیفیت عالی به انجام می رسد.
  • تیم بَرسا دیزاین هیچگاه کیفیت ارائه خدمات خود را فدای قیمت تمام شده ی پروژه نمی کند.
  • بین خدمات نمایشگاهی کلاس "اقتصادی" و خدمات نمایشگاهی کلاس "ممتاز" از نظر ارائه بهترین خدمات و ارائه کار شایسته بر اساس تعهدات پذیرفته شده، تفاوتی وجود ندارد.
  • تیم پشتیبانی برسا هیچگاه مشتریان خود را تنها نمی گذارد و همواره آماده حل مشکلات آنان در طول برگزاری نمایشگاه است.
TOP