[035]IranOilShow2015_German-IranianChamber-of-Industry&Commerce,144m copy

غرفه سازی برسا در بیستمین نمایشگاه صنعت نفت ایران، نمایشگاه نفت ۹۴


شرکت بَرسا با طراحی و ساخت ۱۲ غرفه بسیار موفق در نمایشگاه نفت امسال حضور چشمگیری داشت. هم زمان، در نمایشگاه کتاب ساخت غرفه های همراه اول و همچنین غرفه گروه ویرالیان در کنگره جامعه پزشکان، توانایی و ظرفیت بالای تیم های امور مشتریان، طراحی وتولید و ساخت برسا را در عرصه غرفه سازی در ماه جاری تثبیت کرد. این در حالی است که تیم طراحی بَرسا در حال آماده سازی خود برای شرکت در نمایشگاه ایران اگروفود امسال است.

 •  غرفه نفت پارس

۱۷ سال تجربه همکاری موفق در زمینه غرفه سازی با شرکت نفت پارس یکی از مهمترین افتخارات ما در تاریخ حرفه ای برسا می باشد.غرفه سازی برای شرکت نفت پارس که از مهمترین پالایشگاه های تولید روغن در کشور می باشد دارای ویژگی هایی است که بتواند همزمان قدرت صنعتی این شرکت را در کنار حفاظت از محیط زیست به نمایش بگذارد.

 • غرفه دمافین

غرفه شرکت فن آوری حرارتی دمافین که بیش از ۶ سال است که در نمایشگاه های مختلف هر سال با برسا همکاری می نمایند طراحی جذاب و موفقی دارد. استفاده از نور پردازی هوشمندانه در موفقیت بیشتر طرح بسیار موثر بود.

 • غرفه شاتل پارس و کرونه

رسیدن به زبان مشترک و درک کامل غرفه ساز از نیاز مشتری و شناخت توانایی و ظرفیت های غرفه ساز توسط مشتری، غرفه ای زیبا و کارآمد را حاصل می سازد. شرکت شاتل پارس با دقت و ذکاوت، سال هاست ما را در جهت رسیدن به بهترین نتیجه هدایت می نماید.

 • غرفه اشتعال

غرفه شرکت اشتعال همیشه مانند یک پاویون کوچک می باشد که شرکت های زیر مجموعه زیادی را در دل خود جای میدهد. تنوع محصولات و اسامی و لوگوی شرکتها اگرچه کار طراحی و اجرا را دشوار می نماید لیکن موجب شادابی و تنوع در طراحی غرفه می شود.

 • غرفه کابل الماس

تجربه ای موفق در استفاده از فضای محدود غرفه برای رسیدن به حداکثر کاربرد، و تحرک کافی در طرح که با نورپردازی حرفه ای کامل شده است.

 • کابل کرمان

غرفه کابل کرمان و کاویان نمونه بسیار کاملی بود که میتوان آن را موفقترین غرفه ظرف ۷ سال همکاری برسا با این شرکت مقتدر و توانمند دانست.نورپردازی چشمگیر و تنوع فرم در هماهنگی کامل با اجزائ غرفه در فضایی کوچک، همراه با پختگی حاصل از همکاری متوالی و فراست مشتری، دلیل موفقیت این غرفه می باشد.

 • کابل تک

بدون اغراق سخت ترین ابعاد برای طراحی یک غرفه سفارش داده شده ؛ چالش خلاقیت موفقی را حاصل ساخت. غرفه کابل تک زیبا و چشمگیر بود.

 • گلوبال پتروتک

غرفه گلو بال پیرو تک از نظر سرویس دهی در جهت اهداف نمایشگاهی یک غرفه بسیار موفق بود. طراحی این غرفه که بر اساس نقطه نظر های کارفرمای با تجربه آن به انجام رسیده بود فضایی کار آمد و زیبا را خلق نمود که وسعت غرفه را بیش از ابعاد واقعی به چشم می آورد. همچنین فضا سازی به گونه ای انجام شده بود که طرفیت بالایی در برگزاری همزمان جلسات متعدد را داشت.

 • غرفه انرژی دانا

علیرغم محدودیت های اجرایی و کیفی تنگنای زمانی نمایشگاه، غرفه انرژی دانا به تمام معنا غرفه ای لوکس و بسیار زیبا بود. طبقه دوم وسیع و فضای اختصاصی VIP که درون استوانه شیشه ای، حالتی ویژه به آن داده بود.

 • پاویون آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای سال دوم پل ارتباطی شرکتهای آلمانی با نمایشگاه نفت تهران بود. طراحی این غرفه با طبع شرکتهای آلمانی ، بسیار ساده با کیفیت انجام شد.

 • کارا فیلتر و IFTG

علی رغم محدودیت عمق غرفه با اجرای یک طرح خلاق و پر تحرک غرفه به خوبی فضا بندی شد و اتاق جلسه نیم دایره با شیشه های بلند در میان غرفه ریتم زیبایی را با قسمتهای دوطرف آن ایجاد کرد.

 • بانک پارسیان

سادگی در طرح و استفاده از ورق های براق (high glass) مشکی و قرمز به همراه نصب لوگوی بانک در ابعاد چشمگیر بر روی نمای ورق های براق موجب شده تا این غرفه که در زاویه سالن قرار گرفته است مورد توجه قرار گیرد. پرهیز از جزئیات بی مورد در ساخت و گرافیک این غرفه از نکات مثبت آن به شمار می رود.

 •  Socar – شرکت آذربایجانی

غرفه ای کوچک متعلق به کشور آذربایجان با مصالح پیش ساخته که با اضافه کردن چند لوگو به عنوان سردر و چاپ و نصب پوسترهای شرکت روی دیواره های فلزی و همچنین مبلمان ساده و شیک فضایی دلنشین و صمیمی ایجاد شده است که باعث می شود بیننده و مراجعه کننده فضای سرد و فلزی بدنه غرفه را فراموش کند.

 • ساخت دکور مراسم افتتاحیه

ستاد برگزاری نمایشگاه نفت ساخت دکور مراسم افتتاحیه را به دلیل اهمیت موضوع و محدودیت شدید زمان ساخت و جمع آوری، به عهده شرکت برسا گذاشت. طرح زیبای این کار توسط شرکت کات تهیه شده است که از همکاران نزدیک برسا می باشد.