غرفه های نمایشگاهی

غرفه های ترکیبی؛ پیش ساخته و خودساز (پاویون)

این راهکار چشمگیر غرفه سازی، مناسب شرکت کنندگانی است که بصورت گروهی در مناسبت ها حضور می یابند (مانند پاویون های ملی و تخصصی) و به صورت مکرر و دوره ای در نمایشگاههای گوناگون شرکت می کنند. این نوع غرفه ها به لحاظ کارکرد از یک ایده کلی تبعیت می کنند و به صورت یونیفرم ساخته می شوند که از ترکیب دو روش غرفه سازی خود ساز و پیش ساخته به دست می آید. این روش امکانات هر دو سیستم غرفه سازی را یکجا در اختیار مشتریان قرار می دهد.

غرفه سازی با سیستم پیش ساخته

الف) غرفه سازی پیش ساخته سالنی غرفه سازی نمایشگاهی با سیستم پیش ساخته مدولار فضایی است که بصورت یونیفورم (هم شکل) برای استقرار مشارکت کنندگان ساخته می شود. در این نوع غرفه سازی افزودن انواع گرافیک، تجهیزات و مبلمان به سازه و فضای غرفه، بر اساس نیاز مشتری قابل اجرا و مقرون به صرفه است.

 

ب) غرفه سازی مدولار ماکسیما این نوع غرفه سازی مدرن با حد اکثر کارایی و پتانسیل طراحیِ خلاق تمام امکانات لازم برای یک حضور موثر و جذاب و با صرفه اقتصادی در کمترین زمان ممکن را در اختیار مشارکت کنندگان نمایشگاه قرار می دهد.

غرفه های خودساز

غرفه سازی خودساز، با بهره گیری از طیف وسیعی از نوآوری های خلاقانه و مواد و مصالح به روز، طراحی و اجرای غرفه دلخواه شما را دست یافتنی می نماید. طراحان خلاق و تیم اجرایی کار آمد و با تجربۀ ما - با امکانات اختصاصی بَرسا - قادرند تولید و ساخت آنچه را که شما تصور می کنید عملی سازند. همچنین، امکانات گرافیک اختصاصی، از حروف برچسبی ساده تا حروف و علائم برجسته و نوردار و پوسترهای چاپ دیجیتال در ابعاد بزرگ و نوردار، برای جلوه دادن غرفۀ خودساز شما، همگی در شرکت بَرسا فراهم است. نقش کلیدی مدیریت پروژه در بَرسا پاسخگوی اطمینان خاطر شما برای تحویل به موقع کار، مطابق با طرح و بودجه از مرحله طراحی تا تولید و جمع آوری است.

غرفه ترکیبی

غرفه ترکیبی

غرفه پیش ساخته

غرفه پیش ساخته

غرفه خودساز

غرفه خودساز

TOP