ANUGA

طراحی و ساخت پاویون ایران در نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۵، شهر کلن، آلمان

نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا به صورت دوسالانه جهت معرفی و نمایش آخرین دستاوردهای صنعت خوراکی ها از سرتاسر جهان در کلن آلمان برگزار می شود و بسیاری از کشورها، که در این صنعت، حرفی برای گفتن دارند در آن شرکت می کنند. ۲۳ شرکت ایرانی در مساحت ۶۰۰ متری پاویون ایران حضور دارند. همچون سال های گذشته اغلب مشارکت کنندگان پاویون ایران فعالان صنعت خشکبار کشور می باشند. نمایشگاه مواد غذایی SIAL در شهر پاریس نیز به صورت دو سالانه در تقویم زمانی مشابه با نمایشگاه ANUGA به صورت یکسال در میان برگزار می گردد.
سال گذشته نیز طرح و اجرای پاویون ایران در نمایشگاه SIAL 2014 توسط شرکت برسا به انجام رسید. این پاویون یکی از زیباترین و شاخص ترین پاویون های کشورهای حاضر در نمایشگاه بود و همچنین یکی از موفق ترین حضورهای کشورمان در نمایشگاه های بین المللی.


anunga2

anunga


مشارکت کشورمان در این نمایشگاهها هر ساله تحت مدیریت و برنامه ریزی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران بسیار منسجم و با کیفیت به انجام می رسد و از معدود پاویون های کشورمان است که با طراحی منسجم و یکپارچه اجرا می گردد.
این چهارمین تجربه برسا در ساخت پاوین مواد غذایی ایران در اروپا می باشد. ارتباط نزدیک و منسجم با مدیران محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین الماللی جمهوری اسلامی ایران در خصوص اهداف و استراتژی حضور در نمایشگاه، و پیش برد طرح غرفه در جهت پاسخ گویی به نیازهای مشارکت کنندگان در ارائه محصول و برند شان، و خلاقیت در ایجاد جذابیت و زیبایی با بودجه مشخص مشتری، وجه تمایز بَرسا نسبت به رقبای بین المللی در این عرصه می باشد.

در حال حاضر طرح این پاویون در مراحل نهایی آن قرار دارد و همکاران شرکت بَرسا مشغول آماده سازی مقدمات ساخت آن می باشند . این نمایشگاه از دهم تا چهاردهم اکتبر ۲۰۱۵ (۱۸ تا ۲۲ مهر ماه ۹۴) در کلن برگزار خواهد شد.


pic1

pic2