یکی از ویژگی های برسا همراهی موثرتیم با تجربه فروش و امور مشتریان، از ابتدا تا انتهای هر پروژه، با مشتری می باشد. با تکیه به واحد های پر توان طراحی، برنامه ریزی، مدیریت پروژه و تولید، ما ارائه کننده بهترین راه حل ها با توجه به بودجه و خواست مشتری خواهیم بود و با روشی حرفه ای، با کیفیت و منطقی کار را به مشتری تحویل می دهیم.
از نظر ما مشتری داناترین مشاور ما در انتخاب راه حل های اصولی و رسیدن به زیبایی و کیفیت می باشد. دامنه جغرافیایی برسا به گستردگی طیف مشتریانش می باشد. سراسر کشورازمراکز استان تا کوچکترین شهرها، برند شاپ ها تجهیز شده واستند های نمایش محصول تولید شده در کارخانه برسا به مناطق مختلف ارسال می شوند. غرفه های نمایشگاهی در سراسر کشور و در کشورهای همسایه و آسیای مرکزی و خاور میانه تا شمال آفریقا و اروپا، برای مشتریان ایرانی و مشتریان بین المللی طراحی، ساخته، حمل و اجرا می شوند.
ما توانسته ایم اعتماد و رضایت شرکت های بزرگ بین المللی و خصوصا اروپایی را در ارائه سرویس هایی با استانداردهای بین المللی بدست بیاوریم.
شرکت برسا یک شرکت مهندسی معماری با گرایش طرح و اجرای فضاهای تجاری، اداری و استند های ارائه محصول می باشد. با تاکید بر تخصص و حفظ هویت مهندسی ، برسا ماموریت خود را؛ طراحی و اجرای فضاهایی می داند که ارائه دهندگان محصولات یا خدمات با مشتریان خود ملاقات می کنند.
ما فعالیتهای خود را بصورت بسیار متمرکز در شاخه های کلیدی ماموریتمان دنبال می کنیم:
1- طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی
2- طراحی و ساخت برند شاپ
3- طراحی و تولید مبلمان اداری
4- طراحی و تولید استند های نمایش محصول

شرکت برسا دارای دو بخش اصلی می باشد:
الف – بخش ستادی: شامل واحد های فروش، طراحی، مدیریت پروژه، تدارکات، برنامه ریزی
ب – بخش تولیدی وعملیاتی: شامل کارخانه، آمادگاه، و تیم های نصب و اجرا با توجه به دامنه و تنوع فعالیت برسا، طیف وسیعی از مشتریان با ما همکای دارند.

  • شرکت بَرسا دارای رتبه A در سیستم رتبه بندی انجمن غرفه سازان

    انجمن غرفه سازان بنا به تشخیص کارشناسان خود و بر اساس معیارهای معین به غرفه سازان و شرکت های متقاضی از رتبه A تا D اعطا می کند. هم اکنون شرکت بَرسا دارای رتبه A در سیستم رتبه بندی انجمن غرفه سازان است.

  • شرکت بَرسا عضو انجمن غرفه سازان

    شرکت بَرسا عضو انجمن غرفه سازان و مدیر عامل آن آقای مهندس علیرضا جهان پناه در حال حاضر رئیس هیئت مدیره انجمن می باشد.

شرکت بَرسا همچنین در طی سال ها تجربه در زمینه غرفه سازی موفق به دریافت گواهی نامه و لوح تقدیر از شرکت ها و موسسات گوناگون شده است. از جمله:
• لوح تقدیر و گواهی نامه برای طراحی و ساخت پاویون همراه اول و غرفه شرکت ملی پتروشیمی در مسابقه طرح غرفه برتر سال 1392

و برخی از تقدیرنامه ها از سال های پیشین

لازم به ذکر است که شرکت بَرسا از سال 1390 تا 1393 به طور متوالی ساخت پاویون همراه اول در نمایشگاههای تله کام را عهده دار بوده است.

بَرسا همچنین در سال 2011 طراحی و ساخت پاویون ایران در نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا (Anuga) در شهر کلن آلمان و در سال های 2011 و 2014 طراحی و ساخت پاویون ایران در نمایشگاه مواد غذایی سیال (Sial) پاریس را به انجام رسانده است. این دو نمایشگاه از نمایشگاههای مهم صنایع غذایی در اروپا هستند که هر ساله برگزار می شوند و تولید کنندگان صنعت خشکبار ایران نیز در آنها حضور داشته اند.
•آنوگا، نمایشگاه پیشرو صنایع غذایی جهان کلن – آلمان

سیال 2014 - بازار جهانی غذا
پاریس – فرانسه

بَرسا در سال 1393 طراحی و ساخت 2 پاویون خارجی به مناسبت دو نمایشگاه مختلف را نیز به انجام رساند.
• نمایشگاه محصولات کُره جنوبی در تهران

• نمایشگاه پوشاک تُرک در تهران
TOP