همه پروژها با یک گفت وگو آغاز می شوند ...

 • بیش از بیست و هشت سال حضور حرفه ای در ارایه خدمات نمایشگاهی
 • پنجاه نفر پرسنل کارآزموده و توانا در دفتر و کارخانه
 • انجام بیش از دویست پروژه در سال

فعالیت های ما در سه شاخه اصلی زیر متمرکز شده است:

 •   غرفه سازی نمایشگاهی: از طراحی تا ساخت و نصب و پشتیبانی در طول برگزاری نمایشگاه. غرفه سازی خودساز، غرفه سازی مدولار (ماکسیما، اوکتانورم) ، غرفه سازی ترکیبی و پاویون های ملی.
 •    دکوراسیون و برندینگ فضاهای تجاری و اداری: طراحی داخلی و دکوراسیون اداری بر مبنای هویت سازمانی ، دکوراسیون فروشگاهی بر اساس برَند و هویت محصول عرضه شده در فروشگاه.
 •   طراحی و ساخت ویترین و استندهای نمایش محصول: استند های تیپیکال فروشگاهی.

برسا یک شرکت مهندسی معماری با گرایش طراحی و اجرای فضاهای تجاری، اداری و همچنین استند های فروشگاهی است. این مجموعه با ساختار قوی مهندسی، توان بالای مدیریت پروژه، تجهیزات و ماشین آلات به روز و.با تکیه بر تیم آموزش دیده قادربه ارایه خدمات با کیفیت،  قابل رقابت و با بهایی مناسب در زمانی کوتاه و یکجا به مشتریان در سطح ملی و بین المللی است.

شرکت برسا با تاکید بر تخصص و هویت مهندسی، ماموریت خود را؛ طراحی و اجرای فضاهای کاربردی و تجاری می داند که در آنها شرکتهای تولیدی و خدماتی مشتریان خود را ملاقات نموده تا پاسخگوی نیازهایشان باشند.

سازماندهی حدود پنجاه نفر پرسنل تحصیل کرده، متخصص و کار آزموده، تیم های توانای برسا را در دفتر و کارخانه  شکل داده و آنها را قادر به ارایه سرویس کامل به مشتریان ایرانی و بین المللی در تمام کشور و بدون نیاز به پیمانکاران خارج از شرکت نموده است. همکاری متقابل و موفق شرکت برسا با شرکای کاری مقیم در اروپا (آلمان، فرانسه، ایتالیا، روسیه ...) و خاورمیانه امکان ارایه خدمات مشابه بین المللی را به مشتریان ایرانی در خارج از کشور برای این شرکت فراهم آورده است.

با توجه به دامنه متنوع فعالیت ها و طیف وسیع مشتریان شرکت، آنچه همواره ویژگی برجسته ی: "همرامی پویا و مستمر با مشتری از ابتدا تا انتهای پروژه" را برای برسا فراهم کرده توان بالای مدیریت پروژه در کنار برنامه ریزی و ارایه راه حل های کارآمد و خلاق با توجه به بودجه و درخواست مشتری بوده است و رضایت مشتریان را در انتخاب مکرر تیم برسا به عنوان شریک کاری تامین می کند.

بر این باوریم که مشتری داناترین مشاور ما در رسیدن به کیفیت و خلاقیت است.


غرفه سازی نمایشگاهی Exhibition Stands

شرکت برسا با بهره گیری از طیف وسیعی از نوآوری های خلاقانه و مواد و مصالح به روز، طراحی و اجرای غرفه دلخواه مشتری را دست یافتنی می نماید. طراحان خلاق و تیم اجرایی کار آمد و با تجربه، بعلاوه امکانات اختصاصی بَرسا، قادرند تولید و ساخت آنچه را که سفارش دهنده تصور می کند عملی سازند.

نقش کلیدی مدیریت پروژه برسا حاصل تجربه فراوان انجام کار حرفه ای و ارایه سرویس با کیفیت طی بیست و پنج سال گذشته است که پاسخگوی اطمینان خاطر مشتری بوده و تضمین کننده تحویل به موقع پروژه طبق جزییات طرح و منطبق با بودجه تعیین شده از طراحی تا تولید و جمع آوری ست.

غرفه سازی با انواع مصالح و تجهیزات به روز و بر اساس نیاز مشتری، طی مراحل گوناگون زیر از طراحی تا ساخت آن از مصالح خام یا پیش ساخته بطور کامل و یکجا در شرکت برسا انجام می شود.

 • پس از دریافت نقطه نظرهای مشتری ، آتلیه برسا غرفه را طراحی و در نرم افزارهای سه بعدی معماری برای ارائه به مشتری آماده می کند.
 • پس از انجام اصلاحات و تایید طرح، نقشه های مهندسی اجرایی کامل و بسیار دقیق تهیه شده و به همراه چک لیست های تدارکاتی در اختیار واحد اجرای غرفه قرار میگیرد.
 • ساخت غرفه های طراحی شده بطور کامل در کارخانه برسا زیر نظر مدیران پروژه و مدیران اجرایی انجام می شود .
 • آمادگاه و انبار تجهیزات طبقه بندی شده و با کیفیت، در شرکت برسا تامین کننده مبلمان، تجهیزات برقی و نورپردازی و دیگر ملزومات لازم برای غرفه سازی است.
 • امکانات لازم برای تهیه گرافیک اختصاصی، از حروف برچسبی ساده تا حروف و علائم برجسته و نوردار و پوسترهای چاپ دیجیتال در ابعاد بزرگ و نوردار، برای تکمیل کار غرفه، همگی در شرکت بَرسا فراهم است.
 • مدیران پروژه و اجرای عملیات که هدایت تیمهای نصب را بر عهده دارند از ابتدا تا لحظه اتمام کار و تحویل به موقع غرفه همراه مشتری خواهند بود.

برندینگ فضاهای تجاری و اداری Shop & Office Branding

هر برند تجاری بر اساس تعاریف و قالب هایی که هویت سازمانی تولیدکننده برند آن را تعیین می کند شکل گرفته و به بازار وارد می شود. وفاداری به این هویت سازمانی درعرصه های گوناگون تبلیغات و ارتباط جمعی، در بازار و جامعه، جایی که هر برند در معرض دید عموم قرار گرفته و با مخاطبینش ارتباط برقرار میکند، شرط اول موفقیت فعالیت های برند سازی است.

خلق یک برند، هویت بخشی و پشتیبانی تداوم زندگی آن در جهان امروز، مبحثی کاملا تخصصی است و کار تیم برسا برای بومی سازی برند مشتریان بین المللی و یا کمک به معرفی برندهای داخلی، بواسطه طراحی و ساخت استندهای نمایش محصول و یا سایر روشهای برندینگ، بعد از آفرینش و هویت یابی برندها در بازار آغاز می شود.

در این راستا تیم بَرسا قادر است، همواره به صورت حرفه ای عمل کرده و درهنگام بومی سازی یک برند، با توجه کامل به قالبهای تثبیت شده مشتری آن برند را در بهترین شکل ممکن در دکوراسیون فضاهای فروشگاهی داخل و خارج از مراکز خرید، ویترین ها و استندهای نمایش محصول و همچنین در غرفه سازی نمایشگاهی جلوه گر سازد.

گستره تولید استندهای ارایه ی محصولات برند، دکوراسیون و برندینگ فضاهای فروشگاهی، مجموعه ای از فعالیت های خلاق بر پایه نوآوریست که تیم برسا در جهت پیشبرد برندسازی از ایده پردازی تا تولید و نصب، از فروشگاههای کوچک تا مراکز تجاری، کاملا سفارشی و بر مبنای نیاز برند و مشتری با موفقیت به انجام میرساند.

همکاری تنگاتنگ تیم های خلاق طراحی معماری و طراحی صنعتی شرکت برسا با تکیه بر قدرت تولید کارخانه و توان اجرایی بالا و دقیق تیمهای عملیات و نصب، فرآیندی است که توانسته برای شرکت برسا رزومه بسیار موفقی در طراحی و ساخت فضاهایی که امروزه به عنوان ابزار برندینگ و توسعه فروش محصول به حساب می آیند بسازد.

تیم برسا مهمترین نقطه قوت خود را؛ مدیریت پروژه جامع، هویت مهندسی و استفاده از الگوهای تخصصی به روز دنیا در فرایند انجام پروژه و ترسیم و بهینه سازی جزئیات دقیق فنی می داند. این مسیر حرفه ای انجام پروژه ها؛ ابعاد جزییات و مشخصات کار را برای مشتری نیز شفاف، قابل درک و قابل اعتماد می نماید.

 • برندسازی فروشگاهی  Shop Branding

برند شاپ ها می توانند با توجه به نوع محصول و مخاطبین آنها در شکلهای مختلف، تعداد زیاد و هزینه محدود و اقتصادی و یا به تعداد کم با جزئیات و ویژگیهای لوکس طراحی و تولید شوندطی سالهای اخیر اجرای حدود 100 عدد برند شاپ برای فروشگاه های پارس خزر و همینطور برای هوآوی و ... در نقاط مختلف ایران مثالهایی از تجربه موفق تیم برسا در زمینه طراحی و اجرای برند شاپ های متنوع و پرحجم برای مشتریان ایرانی و بین المللی در سراسر کشور بوده است. خلاقیت در بومی سازی برندها، تداوم در ارایه باکیفیت سفارشات، برنامه ریزی دقیق و وفاداری به زمان تحویل توافق شده با مشتری از دلایل موفقیت برسا در انجام این پروژه ها است.

 • برندسازی اداری  Office Branding

برندینگ فضای اداری خدماتی است که شرکت برسا بر مبنای هویت و سلیقه مشتری و به سفارش او، از مواد و مصالح بومی و با در نظر گرفتن امکانات و قابلیت های فضای تخصیص یافته مشتری، بطور کامل از طراحی تا اجرا ارایه می کند.

گاهی این برندسازی تنها به گرافیک یک ورودی و یا پیشانی یک کانتر در فضای اداری محدود می شود و گاهی شامل موارد پیچیده تری از دکوراسیون داخلی مانند: جابجایی دیوارها، تغییرات سقف، نورپردازی، مبلمان و همچنین ابتکاراتی در فضا سازی می گردد.


ویترین و استندهای نمایش محصول Product Stands

در قفسه های فروشگاه های کوچک و بزرگ که حجم زیادی از محصولات مختلف در کنارهم ارایه می شوند شاخص کردن یک محصول میتواند مهمترین ابزار جلب توجه مشتری وعامل افزایش فروش آن محصول باشد. لذا طراحی و ساخت استند نمایش محصولی که با شکل فروشگاه های مختلف سازگار بوده و با اشغال کمترین فضای ممکن و ایجاد بیشترین جذابیت، بتواند آن محصول را در معرض دید و دسترس مشتری قراردهد قطعا عملکرد موفقی خواهد داشت.

شرکت بَرسا آماده است، با طراحی خلاقانه و ساخت با کیفیت ویترین و استندهای نمایش محصول، با قیمتی مناسب و مبتنی بر اصول زیبایی شناسانه به شما کمک کند تا فروش محصولاتتان را بالا ببرید.

فهرست امتیازها، گواهی نامه ها و تقدیر نامه های شرکت برسا

بالا