• بیش از بیست و هشت سال حضور حرفه ای در غرفه سازی و ارائه خدمات نمایشگاهی • پنجاه نفر پرسنل، کارآزموده و توانا،

در دفتر و کارخانه • انجام بیش از صد و پنجاه پروژه در سال


 

تاریخچه

غرفه تویوتا | نمایشگاه بین المللی تهران | 1997 غرفه بریتیش پترولیوم | نمایشگاه نفت | 2003

همه پروژها با یک گفتگو آغاز می شوند...

بَرسا دیزاین یک شرکت مهندسی معماری با گرایش طراحی و اجرای فضاهای کاربردیِ تجاری و نمایشگاهی است که در آنها شرکت های تولیدی و خدماتی مشتریان خود را ملاقات می کنند.

بدین ترتیب غرفه سازی نمایشگاهی، دکوراسیون و برندینگ فروشگاهی، طراحی و دکوراسیون اداری و همچنین نمونه سازی و تولید استندهای نمایش محصول در حیطه خدمات شرکت بَرسا جای می گیرند.

این مجموعه دارای ساختار قوی مهندسی و توان بالای مدیریت پروژه است. کارخانه بَرسا نیز مجهز به ماشین آلات به روز و تیم آموزش دیده می باشد. این ویژگی ها، مجموعه را قادر می سازد تا خدمات خود را با کیفیت و بهایی مناسب، همچنین با برنامه ریزی و مدیریت زمان به مشتریان خود در سطح ملی و بین المللی  ارائه کند.

فعالیت های ما در سه شاخه اصلی زیر متمرکز شده است:

طراحی، ساخت، نصب و پشتیبانی در طول برگزاری نمایشگاه. غرفه های خودساز (در سه سطح)، مدولار (ماکسیما، اوکتانورم،...)، ترکیبی و پاویون های ملی.

دکوراسیون فضاهای تجاری و اداری، دکوراسیون و برندینگ فروشگاهی.

طراحی و تولید سفارشی استند نمایش محصول، استندهای تیپیکال، استند سازی فروشگاهی.


مشتری مداری

سازماندهی پرسنل کارآزموده بَرسا در تیم های گوناگون به ترتیبی است که آنها قادر به ارائه سرویس کامل به مشتریان می سازد. این خدمات معمولا بدون نیاز به پیمانکاران خارج از مجموعه و تنها با هماهنگی میان تیم های بَرسا انجام می شود. این سرویس ها به طور یکسان برای مشتریان ایرانی و بین المللی ارائه می گردند. "پایان کار شایسته" همواره از اهداف بَرسا در ارائه خدمات است.

همکاری متقابل و موفق شرکت برسا با شرکای کاری مقیم در اروپا (آلمان، فرانسه، ایتالیا، روسیه ...) و خاورمیانه امکان ارائه خدمات مشابه بین المللی را به مشتریان ایرانی در خارج از کشور برای این شرکت فراهم آورده است.

"همراهی پویا و مستمر با مشتری از ابتدا تا انتهای پروژه" از ویژگی های برجسته شرکت بَرسا محسوب می شود. بین ترتیب، توان بالای مدیریت پروژه در کنار برنامه ریزی و ارائه راه حل های کارآمد و خلاق با توجه به بودجه و درخواست مشتری، رضایت مشتریان را در انتخاب مکرر تیم برسا به عنوان شریک کاری تامین می کند.

بر این باوریم که مشتری داناترین مشاور ما در رسیدن به کیفیت و خلاقیت است.

گواهی نامه ها . تقدیرنامه ها

بالا