675675

حضور برسا در نخستین جشنواره ملی تبلیغات

نخستین جشنواره ملی تبلیغات در تاریخ ۱۹ و ۲۰ دی ماه در محل همایش های صدا و سیما برگزار گردید. اهم برنامه های این جشنواره؛ سخنرانی متخصصین و پیشکسوتان، برگزاری چندین کارگاه آموزشی تخصصی با حضور اساتید سرشناس این رشته، تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان تبلیغات کشور، و مسابقه بود. موضوع سخنرانی ها به نقش و اثر بخشی تبلیغات و همچنین نیاز روز افزون به تبلیغات تجاری و فرهنگی در کشور، با تاکید بر توجه به مسیر صحیح و استفاده از روش های نوین در قالب کمپین های علمی تبلیغی، متمرکز بود

نمایشگاه جنبی این سمینار موجب شادابی و جذابیت بیشتر فضای این سمینار بود و برسا به همراه دو شرکت د.م.ن ((DMN و emrc (پژوهش بازار و رسانه امروز) در یک غرفه جمعی در نمایشگاه حضور بسیار موفق و چشمگیری داشتند. در این نمایشگاه؛ برسا و د.م.ن ((DMN خدمات خود را در زمینه طراحی و ساخت فضا ، اجزاء و روشهای direct business comuncation به نمایش گذاشته و emrc (پژوهش بازار و رسانه امروز) به عنوان بزرگترین شرکت تخصصی تحقیقات بازار کشور مباحث جذابی را برای دست اندکاران صنعت تبلیغات ارائه می نمود.

برسا عهده دار طراحی و ساخت این غرفه جمعی بود. طراحی مینیمال و بسیار خلاق غرفه فضایی کار آمد و جذاب را پدید آورد که در میان نمایشگاه جنبی سمینار بسیار شاخص و درخشان بود. کانسپت اصلی بر پذیرا بو روان بودن غرفه تمرکز داشت که حاصل آن فضایی گرم، راحت و صمیمی را برای بازدید کنندگان ایجاد می کرد.


1432342534

675675

76785756321