بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی آلات بهداشتی تیر ماه ۱۳۹۴


شرکت بَرسا پس از گذراندن ماه مبارک رمضان ، تازه و پر انرژی ، به استقبال ساخت غرفه های مشتریانش درنمایشگاه کاشی و سرامیک امسال می رود. نمایشگاه کاشی و سرامیک تهران با سابقه طولانی و با توجه به قدرت و وسعت صنعت کاشی در کشورمان یکی از نمایشگاه های بسیار مهم منطقه بوده و با توجه به کیفیت قابل رقابت محصولات ایرانی رویداد مهمی در زمینه توسعه صادرات محسوب می گردد. کشور ما چهارمین تولید کننده بزرگ کاشی جهان و چهارمین صادر کننده کاشی می باشد.

این نمایشگاه با حضور ۲۰۰ شرکت ایرانی و ۵۰ شرکت خارجی از ۸ کشور جهان برگزار می شود.

به علت هم زمانی دوره ساخت غرفه با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید سعید فطر، مشکلات صنفی غرفه سازان در برنامه ریزی و اجرای کارهای مشتریان خود این نمایشگاه با شدت بیشتری به چشم می آید. از سوی دیگر موضوعی که هنوز در برنامه ریزی کلان تقویم سالیانه نمایشگاه بین المللی تهران پیش بینی نمی گردد؛ پیچیدگی و اضافه شدن عملیات نصب کاشی به کارهای عمومی غرفه سازی می باشد که عملا تنگنای زمانی شدیدی را ایجاد می نماید که نشان دهنده نیاز این نمایشگاه به تعداد روزهای بیشتر برای ساخت و سازاست. متاسفانه هر سال شاهد غرفه های پایان نیافته در روز افتتاح هستیم.

هم اکنون رایزنی های مقدماتی برای بهتر شدن و تغییر این شرایط در سال های آتی توسط انجمن غرفه سازان در حال انجام می باشد.

تیم امور مشتریان بَرسا همراه با طراحان و مهندسین آتلیه، در همکاری نزدیک با مشتریان از چند ماه قبل مراحل ایده پردازی را پیش برده اند، لیکن موقعیت و ابعاد دقیق غرفه ها بسیار دیر به آنها اعلام می گردد که متاسفانه به پیچیدگی و مشکلات این نمایشگاه می افزاید.

در هرحال، در شرایطی سختی که با آن خو گرفته ایم، غرفه های بسیار خلاق و زیبایی از کار شبانه روزی تیم طراحی حاصل شده است که به همت واحدهای برنامه ریزی، تولید و تیم با تجربه مدیریت عملیات، ساخته خواهند شد. مشتریان امسال برسا؛ کاشی آبادیس با ۵۴۰ متر مربع ، کاشی الوند با ۵۲۴ متر مربع و گرانیت لیا با ۱۴۳ متر مربع می باشند.

این نمایشگاه در ۲۹ تیر ۱۳۹۴ افتتاح می شود و تا اول امرداد ماه ادامه خواهد داشت.