ویترین و استندهای نمایش محصول Product Stands

  • در قفسه های فروشگاه های کوچک و بزرگ که حجم زیادی از محصولات مختلف در کنارهم قرار میگیرند شاخص کردن یک محصول میتواند مهمترین ابزار جلب توجه مشتری وعامل افزایش فروش آن محصول باشد. لذا طراحی و ساخت استند نمایش محصولی که با شکل فروشگاه های مختلف سازگار بوده و با اشغال کمترین فضای ممکن و ایجاد بیشترین جذابیت، بتواند آن محصول را در معرض دید و دسترس مشتری قراردهد قطعا عملکرد موفقی خواهد داشت.
  • شرکت بَرسا آماده است، با طراحی خلاقانه و ساخت با کیفبت ویترین ها و استندهای نمایش محصول، با قیمتی مناسب و مبتنی بر اصول زیبایی شناسانه به شما کمک کند تا فروش محصولاتتان را بالا ببرید.
  • با توجه به تجربه شرکت برسا در انجام سفارش های موفق بسیار گوناگون در زمینه طراحی و تولید استندهای نمایش محصول، نسبت به اهداف مصرف آنها در فروشگاه ها و همچنین مراحل تولیدشان، انواع آنها را می تواند در موارد زیر دسته بندی کند:

استند تیپ 1

  • استندهای نمایش محصولی که قبلا توسط متخصصان و مشاوران بازاریابی مشتری ایده پردازی شده و برای نمونه سازی به تیم برسا ارجاع میشوند. در این حالت برای شفاف سازی جزئیات فنی سفارش ابتدا کار آنالیز آن توسط متخصصان طراحی و تولید ما آغاز شده و سپس مراحل نمونه سازی تا رسیدن به کیفیت مطلوب مورد نظر مشتری ادامه می یابد. پس از تایید نمونه، برنامه ریزی تولید در تیراژ درخواستی مشتری براساس قیمت تمام شده و زمانبندی مناسب انجام میشود.

استند تیپ 2

  • استندهای نمایش محصولات بین المللی برند که برای بازار کشوری دیگر و یا موارد استفاده خاصی قبلا طراحی و تولید شده اند و برای تهیه استندی با طرح بومی سازی شده ایرانی برمبنای طرح مادر به ما ارجاع داده میشوند.
  • اولین اقدام ما در مورد این نوع سفارشها، بررسی طراحی استند، متریال و جزییات تولید آن است. سپس ارایه طرح خلاقانه جدید، اصلاح و بومی سازی شده ای که موثر بودن عملکرد آن در بازار داخلی بررسی شده و همچنین کلیه چهارچوب ها وهویت سازمانی برند در آن رعایت شده باشد.
  • پس از تایید طرح و آماده کردن نقشه های فنی دقیق، تولید نمونه آغاز شده و در صورت تایید نهایی نمونه ساخته شده به لحاظ هماهنگی عملکرد با طرح و متریال، اجرا و برنامه ریزی برای تولید انبوه آن در دستور کار شرکت قرار میگیرد.

استند تیپ 3

  • دریافت سفارش طراحی و تولید استند برای نمایش محصولات یا برندهای جدیدی که مشتری ایده یا طرح اولیه ای برای استند خود ندارد.
  • در این نوع پروژه ها که معمولا تیراژ تولید بالاست، تعاریف و چهارچوب های مربوط به برند سازی محصول از طرف تیم مشاوران بازاریابی و تبلیغات خود مشتری ارایه میشود. برای شروع طراحی، همکاری تیم برسا با تیم مشاوران مشتری اجتناب ناپذیر بوده و بازارفروش، مخاطبین، نحوه نمایش محصول در قفسه و بر روی استند، محل استقرار استند در فروشگاه مورد بررسی و مطالعه تیم قرار می گیرد. همچنین گاهی انجام مطالعات فیزیکی میدانی برای دریافت اطلاعات وجزییات دقیق تر درباره محصول و برند نیز ضرورت می یابد.
  • بقیه مراحل کار از نمونه سازی تا تولید انبوه استند تایید شده در بازه زمانی و هزینه محساسبه شده مانند بقیه استندهای نمایش محصول است.
TOP