استند و ویترین نمایش محصول

ویترین و استندهای نمایش محصول Product Stands

در قفسه های فروشگاه های کوچک و بزرگ که حجم زیادی از محصولات مختلف در کنارهم قرار میگیرند شاخص کردن یک محصول میتواند مهمترین ابزار جلب توجه مشتری وعامل افزایش فروش آن محصول باشد. لذا طراحی و ساخت استند نمایش محصولی که با شکل فروشگاه های مختلف سازگار بوده و با اشغال کمترین فضای ممکن و ایجاد بیشترین جذابیت، بتواند آن محصول را در معرض دید و دسترس مشتری قراردهد قطعا عملکرد موفقی خواهد داشت.
شرکت بَرسا آماده است، با طراحی خلاقانه و ساخت با کیفبت ویترین ها و استندهای نمایش محصول، با قیمتی مناسب و مبتنی بر اصول زیبایی شناسانه به شما کمک کند تا فروش محصولاتتان را بالا ببرید.
با توجه به تجربه شرکت برسا در انجام سفارش های موفق بسیار گوناگون در زمینه طراحی و تولید استندهای نمایش محصول، نسبت به اهداف مصرف آنها در فروشگاه ها و همچنین مراحل تولیدشان، انواع آنها را می تواند در موارد زیر دسته بندی کند:

استند تیپ 1

استندهای نمایش محصولی که قبلا توسط متخصصان و مشاوران بازاریابی مشتری ایده پردازی شده و برای نمونه سازی به تیم برسا ارجاع میشوند. در این حالت برای شفاف سازی جزئیات فنی سفارش ابتدا کار آنالیز آن توسط متخصصان طراحی و تولید ما آغاز شده و سپس مراحل نمونه سازی تا رسیدن به کیفیت مطلوب مورد نظر مشتری ادامه می یابد. پس از تایید نمونه، برنامه ریزی تولید در تیراژ درخواستی مشتری براساس قیمت تمام شده و زمانبندی مناسب انجام میشود.

استند تیپ 2

استندهای نمایش محصولات بین المللی برند که برای بازار کشوری دیگر و یا موارد استفاده خاصی قبلا طراحی و تولید شده اند و برای تهیه استندی با طرح بومی سازی شده ایرانی برمبنای طرح مادر به ما ارجاع داده میشوند.
اولین اقدام ما در مورد این نوع سفارشها، بررسی طراحی استند، متریال و جزییات تولید آن است. سپس ارایه طرح خلاقانه جدید، اصلاح و بومی سازی شده ای که موثر بودن عملکرد آن در بازار داخلی بررسی شده و همچنین کلیه چهارچوب ها و هویت سازمانی برند در آن رعایت شده باشد.
پس از تایید طرح و آماده کردن نقشه های فنی دقیق، تولید نمونه آغاز شده و در صورت تایید نهایی نمونه ساخته شده به لحاظ هماهنگی عملکرد با طرح و متریال، اجرا و برنامه ریزی برای تولید انبوه آن در دستور کار شرکت قرار میگیرد.

استند تیپ 3

دریافت سفارش طراحی و تولید استند برای نمایش محصولات یا برندهای جدیدی که مشتری ایده یا طرح اولیه ای برای استند خود ندارد.
در این نوع پروژه ها که معمولا تیراژ تولید بالاست، تعاریف و چهارچوب های مربوط به برند سازی محصول از طرف تیم مشاوران بازاریابی و تبلیغات خود مشتری ارایه میشود. برای شروع طراحی، همکاری تیم برسا با تیم مشاوران مشتری اجتناب ناپذیر بوده و بازارفروش، مخاطبین، نحوه نمایش محصول در قفسه و بر روی استند، محل استقرار استند در فروشگاه مورد بررسی و مطالعه تیم قرار می گیرد. همچنین گاهی انجام مطالعات فیزیکی میدانی برای دریافت اطلاعات وجزییات دقیق تر درباره محصول و برند نیز ضرورت می یابد.
بقیه مراحل کار از نمونه سازی تا تولید انبوه استند تایید شده در بازه زمانی و هزینه محاسبه شده مانند بقیه استندهای نمایش محصول است.

بالا